Meeskond

Kutsehariduse arendamine  Ida-Virumaal algas üle  60 aasta tagasi. 1946. aastal Kukrusele rajatud esimesest tööstuskoolist on välja kasvanud Kirde-Eesti suurim kutsehariduskeskus.

Aastate jooksul on olnud ümberkorraldusi, koolide liitmisi ja ümbernimetamisi. Kõige olulisemad muutused  toimusid taasiseseisvunud Eesti Vabariigis 2003. aastal, kui liideti Jõhvi Kutsekeskkool ja Eesti Mäehariduskeskus ning moodustati Jõhvi Ametikool, ning 2005. aastal, kui ühendati kolm kooli - Kohtla-Järve Polütehnikum, Kohtla-Järve Kutsekool ja Jõhvi Ametikool.

Kool asub Jõhvis ja kannab  nime Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus. Koolis on viis osakonda – teenindusõpe,  ja majandusõpe, tehnikaõpe, tehnoloogiaõpe ja IT-õpe. Valida saab enam kui kahekümne eriala vahel.

Õppima võib asuda kesk- ja põhikooli baasil, töö kõrvalt paindliku graafiku alusel. Õppimisvõimalused on erivajadustega inimestel.  Õppetöö toimub eesti ja vene keeles.
Hannes Mets


Natella Mihhailova
IT-õppe osakonna juhataja
natella.mihhailova@ivkhk.ee

IT õpetajana töötan 17 aastat, aga praegu töötan 1 aasta IT-õppe osakonnajuhatajana. Minu töökohustuste hulka kuulub samuti IT suunna arendamine meie koolis. Mina olen väga suur digiajastu fänn ja arvan, et kaasaegses maailmas on väga tähtis IT seadmete kasutamine ja IT vahendite integreerimine õppetöösse.
Aleksandr Vainokivi
IT tehnik
aleksandr.vainokivi@ivkhk.ee

Olen viimased 6 aastat lahendanud IT valdkonnaga seotud küsimusi Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar